Rodeo bulius

NUOMOS KAINA:

Pirma valanda 250€*
Antra ir vėlesnės valandos 100€*

 

*Kaina nurodyta be PVM

Mechaninis bulius – puiki galimybė išbandyti savo jėgas ir pabandyti kuo ilgiau išsilaikyti ant pašėlusio buliaus nugaros. Mūsų mechaninis bulius yra mobilus – jį galime pristatyti bet kur Lietuvoje. Yra galimybė ir pristatyti į patalpų vidų. Mechaninis rode bulius turi skirtingus sudėtingumo lygius, tad žaisti galės ir vaikai ir suaugę.

Šio sezono naujiena – turime ne vieną, o du rodeo bulius. Tad galime atvažiuoti ir surengti tikrą rodeo čempionatą.

Kaip veikia rodeo buliaus pramoga?

Rodeo buliaus pramoga vyksta tik su mūsų operatoriumi. Operatorius užtikrina, kad pramoga vyks smagiai ir saugiai. Jis kiekvieną žmogų instruktuos, kaip naudotis pramoga, į garbės lentą išsaugos geriausius rezultatus, net apdovanos dienos nugalėtoją.

Kokie reikalavimai rodeo buliaus įrengimui?

Rodeo buliaus pramogos įrengimui reikia 5×5 metro vietos ir elektros įvado. Toliau viskuo pasirūpinsime mes. Jei pramoga turės būti lauke ir nėra elektros – galime pasirūpinti ir elektros generatoriumi.  Jei pramoga bus patalpų viduje reiks iš anksto įvertinti patekimo į patalpą galimybes (duris, laiptus).

Ar galima išsinuomoti bulių be operatoriaus?

Ne, rodeo bulius nuomojamas tik su mūsų operatoriumi. Taip saugiau, o Jums ir įdomiau. Mūsų rodeo bulių operatoriai yra itin komunikabilūs, kalbantys angliškai. Jie gali pasirūpinti tiek rodeo konkursu suaugusiems, tiek ir atsargiai pasupti mažus vaikus.

Kiek kainuoja rodeo buliaus paslauga?

Rodeo buliaus paslaugos kainuoja 350eurų + PVM už pirmą valandą ir visos kitos likusios pramogos valandos kainuos po 100 eurų + PVM.

Ar rodeo paslauga tinka vaikams?

Ši pramoga sukurta suaugusiems. Bet rodeo bulius – tikras vaikų džiaugsmas. Tad galime atsargiai pasupti ir mažuosius.

Rodeo bulius renginiuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *